ESGA SPRING LEAGUE 2017 - Finále OW a LoL

2017-06-20 14:06

O víkendu proběhlo OFFLINE Finále naší první pilotní ESGA SPRING League 2017 ve hrách League of Legend a Overwatch. Akce probíhala v pražské herně SkillZone, odkud jsme vysílali živě po celou dobu.

Sobotní hrací den patřil hře League of Legends a mezi sebou poměřily síly týmy - Revital Gaming, Pizza is Love, Imperial a Dark Tigers LoL.
Všechny týmy předvedly skvělé výkony, avšak vítězem se mohl stát jen jeden. Veškeré zápasy se hrály Bo3. Po napínavých semifinálových zápasech postoupily do finále Pizza is Love a Revital Gaming. Pizza is Love měli přece jenom navrch a po výhře nad Revital Gaming 2-1 se tak stali prvním Leauge of Legends šampionem ESGA Spring League 2017. Třetí místo si nakonec odvezl tým Dark Tigers LoL, který dokázal v sérii 2-0 porazit Imperial. Celý den se streamovalo na kanále ESGA_GG a komentovali pro Vás Rhaspy a Maxen. Celý záznam z finálové soboty můžete shlédnout ZDE.

V neděli proběhlo finále ve hře Overwatch. Už od příjezdu všech týmů bylo znát, že jsou připraveny poprat se o to nejcennější, o post Šampiona. Na OFFLINE Finále se probojovaly teamy - Inaequalis Ater, Inaequalis Animus, eSuba.OW a Inside Games.
Všechny zápasy se hrály Bo5 a diváci si tak mohli užívat velkou podívanou. V průběhu celého finále nám zápasy končily jednoznačně 3-0, ale nutno říci, že to jednoznačné vůbec nebylo. Týmy bojovaly do posledního muže a jednotlivé mapy byly opravdu těsné!
Naprostou neporazitelnost a pozici jedničky uhájila eSuba, která ve finále porazila Inside Games 3-0 na zápasy a stala se prvním Overwatch šampionem ESGA SPRING League 2017. Boj o bronz patřil „bratrům“ z Inaequalis Ater a Animus. Tým Inae Ater měl v tomto zápase navrch, a tak získal bronz.

Celé nedělní Overwatch Finále jste mohli sledovat na kanále MAGNA_TV a my tímto Magně a především moderátorovi Zaumerovi děkujeme, že do toho šel s námi. Celý záznám finále ke shlédnutí ZDE.

Fotky z akce najdete na našem FB nebo jsou k dispozici ke stažení ZDE (autor: Maxim Krušina @ ESGA CTO - při použití vždy uvádět autora).

Děkujeme zúčastněným týmům, divákům na streamu i těm co se přišli podívat do SkillZone herny a podpořit své favority. Děkujeme partnerům, kteří nás podopořili v našem prvním počinu na CZ/SK scéně!
Partnery ESGA Spring League jsou: SkillZone, MADMONQ, SEMTEX, CZC.cz, TRUST GAMING, Republic of Gamers, ASUS, DXRacer a Key4You.

ALE POZOR, my ještě nekončíme! V neděli 25.6. proběhne velké finále ve hře Hearthstone, které bude probíhat v kavárně Maják v Praze. Zde se utká osm nejlepších hráčů a vy můžete být u toho – sledujte náš Web, Facebook a Twitch kanál.

Bigger
ESGA Team


Tags: #esga #springleague #finals #overwatch #leagueoflegends