Finále Hearthstone v ESGA Spring League je za námi!

2017-06-26 17:06

V neděli, 25. června, uzavřelo finále v Hearthstonu první ESGA ligu – ESGA Spring League. V neformálním prostředí Kavárny Maják se sešlo osm finalistů a na první místo se po zápasech s hráči Martinzmarsu Martinzmarsu a Mordoris propracoval Kronos, kterému tímto ještě jednou gratulujeme! Ve finále se utkal s celkově druhým Mattym, třetí místo si po zápase s Mordorisem vybojoval Naruto.

První tři hráči si následně rozdali ceny od partnerů czc.cz, TRUST GAMING , Semtex, Madmonq a Kronos si navíc odnesl ještě šek na 3000 Kč. Chtěli bychom ještě jednou všem finalistům poděkovat za jejich podíl na hladkém průběhu ve znamení fair play a vytvoření přátelské atmosféry.

Celý event bylo možné sledovat prostřednictvím našeho Twitche, o komentování streamu se postarali Pandapple, UG23 a SyntheticHS. Děkujeme tedy ještě jednou i těm a těšíme se na další spolupráci! Zároveň děkujeme Key4You Key4You, kteří dodali drobné ceny pro sledující na Twitchi.

Nezapomeňte si prohlédnout také fotografie a to buď na našem Facebooku nebo ke stažení ZDE. (autor Zdeněk Hošek - při použití vždy uvádět autora).

Ještě jednou děkujeme všem účastníkům za vydařený event a těšíme se na další, které budou díky získanému feedbacku zase o něco lepší!

emkay @ESGA Team


Tags: #hearthstone #esgaleague #springleague