Xbox Masters 2019 přichází! Jak se zapojit?

2019-11-03 16:11

První ročník Xbox Masters je tu!

Ukaž, co v tobě je a vyzvi ostatní ve hrách FIFA 20 a NHL 20 na konzoli Xbox One. Zaregistruj se do kvalifikací do svého oblíbeného herního titulu a poper se o prizepool v celkové výši 230 000 Kč a dalších cen od partnerů! V tomto článku se dozvíš, jak se zaregistrovat na stránky ESGA.gg a přihlásit do turnaje.

1) Vytvoř si účet na ESGA.gg

Je to easy, stačí jít na stránku registrace, vyplnit svojí přezdívku, email a heslo a následně svoji registraci potvrdit na emailu.

2) Přidej si Herní účet

Po registraci je nutné, aby sis ve svém ESGA profilu (vpravo nahoře rozkliknout svůj nick > Nastavení > Herní účty) nastavil svůj Gamertag na Xboxu. Proč? Aby přeci tvůj soupeř věděl, koho si má přidat. Pro každou hru přidejte Gamertag zvlášť.

3) Přihlaš se na kvalifikaci!

Najdi si svoji kvalifikaci, která ti časově vyhovuje a přihlaš se do ní! Ale pozor, možnost přihlásit se do turnajů spouštíme postupně, abychom zajistili možnost hrát všem! První týden kvalifikací je už otevřen, další otevíráme 11.11. v 16:00, poté 18.11. v 16:00 a poslední týden otevíráme 25.11. v 16:00.

Stačí si vybrat ze seznamu turnajů a stisknout tlačítko "Přihlásit se do turnaje!".

4) Přečíst si pravidla!

Znát pravidla je to nejdůležitější, bez nich totiž žádné turnaje fungovat nemůžou. Jestli se tedy přihlašuješ do turnaje, tak si je přečti, ať víš, co tě čeká. Budeme ti vděční!

5) Check in

Nezapomeň, hodinu před každým online turnajem a půl hodinu před offline turnajem, začíná check in fáze. Při online turnaji stačí zmáčknout tlačítko "Check in", při offline
turnaji musíte být na místě a nahlásit se u adminského stolečku.

6) Hraj!

Jakmile se rozlosuje turnaj, uvidíš na stránce turnaje svůj další zápas. Přidej si svého soupeře a odehrajte hru dle pravidel. Pokud bude nějaký problém, stačí jen zmáčknout tlačítko "Přivolat admina" a následně adminovi turnaje popsat a doložit důkaz k problému.

Pro lepší přehlednost v turnaji by bylo úžasné, kdyby mohl být každý hráč jak na stránce turnaje, tak na discordu.